Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Kim Woo Bin, ”Friend 2” nin Kostüm Yönetmeniyle Çatışmış !

Kim Woo Bin, ”Friend 2” nin Kostüm Yönetmeniyle Çatışmış !

14 Kasım günü Kim Woo Bin, yönetmen Kwak Kyung Taek ile SBS Power FM Radio’nun ”Gong Hyung Jin’s Cine Town” programına konuk oldu.

Kim Woo Bin’e bu güne kadar yönetmenle ilgili bir sorunun oldu mu hiç sorusu sorulduğunda, kostümler hakkında bazı çatışmalar yaşadıklarını söyledi.

”Başımı büyük belaya sokacak bir sorun değildi. Çünkü ben eskiden bir modeldim iş giyinmeye gelince oldukça iddaalıyımdır dolayısıyla kostüm yönetmeniyle bazı sürtüşmelerimiz oldu. Yönetmen (Kwak Kyung Taek) bana ilk özür dileyenin ben olmam gerektiğini söyledi bende diledim.”

Kwak Kyung Taek, ”Bunun kendi kendisine bir taraf olması gerekiyormuş gibi hissettim. Bir çaylak olmanız kendi görüşlerinizin olmaması gerektiği anlamına gelmez. Fakat her dizinin her aktör için kendi kostüm koordinatörü vardır filmlerin kostüm yönetmenleri vardır takip edilmesi gereken.” şeklinde konuştu.

”Friend 2”, 2001 yılı yapımı olan ”Friend” filminin devamı nitelikte olup konusu 1963 ve 2010 zamanlarında geçen hapisten çıkan Joon Seok (Yoo Oh Sung), ileri yaştaki Dong Su (Jang Dong Gun) ve onun gizli oğlu Sung Hoon (Kim Woo Bin) hakkındadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz