Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Jun Ji Hyun ve Kim Soo Hyun Yeni Fantastik Dizide Tekrar Bir Araya Geliyor

Jun Ji Hyun ,ve ,Kim Soo Hyun, Yeni, Fantastik ,Dizide ,Tekrar ,Bir Araya Geliyor

Jun Ji Hyun and Kim Soo Hyun to Reunite in New Fantasy Drama

Jun Ji Hyun ve Kim Soo Hyun Yeni Fantastik Dizide Tekrar Bir Araya Geliyor

Daha önceden, gişe rekortmeni ‘Thieves’te birlikte rol alan Jun Ji Hyun ve Kim Soo Hyun, SBS’in yeni fantastik dizisi ‘Man From the Stars’ta yeniden bir araya gelecek.

‘Man From the Stars’, bir ünlü olan Chun Song Yi (Jun Ji Hyun) ve Joseon Hanedanlığı’ndan beri dört yüz yıldır yeryüzünde yaşayan Do Min Cun (Kim Soo Hyun) adındaki bir uzaylıyı konu alıyor.

Jun Ji Hyun’un SBS dizisi ‘Happy Together’dan bu yana 14 yıl sonra oynayacağı ilk dizi olan ‘Man From the Stars’, aktrisin küçük ekrana geri dönüş dizisi olarak tarihe geçecek. Dahası, diğer başrol de mega hit ‘The Moon that Embraces the Sun’ dizisinin başrol oyuncusu Kim Soo Hyun olduğu için, hayranlar bu ikilinin kombinasyonunun başka bir büyük başarı daha oluşturmasını bekliyorlar.

Min-Hee Chang^^korea-fans

Jun Ji Hyun and Kim Soo Hyun, who previously worked together in the blockbuster film ‘Thieves’ will be reuniting in new SBS fantasy drama ‘Man From the Stars’.

‘Man From the Stars’ will center on a top celebrity Chun Song Yi (played by Jun Ji Hyun) and an alien man Do Min Jun (Kim Soo Hyun) from outer space who have lived on Earth since four hundred years ago in the Joseon Dynasty.

The drama will also mark Jun Ji Hyun’s return to the small screen for the first time in 14 years since SBS drama ‘Happy Together’. Moreover, as another main cast Kim Soo hyun also had mega hit series ‘The Moon that Embraces the Sun’, fans expect the combination of two will create another big success.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz