Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Drama 2012 / City Conquest / 도시정벌

Resim bulunamadı

City Conquest / 도시정벌 (2012)


[Resim: d4481152fe9ed72db143deb.jpg]

Korece Adı / Hangul: 도시정벌
Alternatif Adı / Alternate Name: Conquest of the City
Yönetmen / Director: Yang Yoon-ho
Yazar / Writer: Hwang Joo-ha
Dil / Language: Korece / Korean
Ülke / Country: Güney Kore / South Korea
Yayın Tarihi / Release Date: Duyurulacak. / TBA

Oyuncular / Cast
Kim Hyun Joong (김현중) – Baek Mi-Reu

Yetenekli şarkıcı-aktör Kim HyunJoong MBC TV’deki “Playful Kiss” dizisinden 2 sene sonra yeni dizisiyle yakında geri dönüş yapacak. Kim Hyun Joong, Shin Hyungbin’in çok satan çizgi romanından uyarlama olan “Conquest of the City” dizisinde oynayacak. 1996 yılından itibaren 270 konunun 6 adet serisi 10 milyon kopya sattı ve o şimdiye kadarki en popüler çizgi roman serilerinden birisi olduğunudan bu diziden beklenti oldukça fazladır.

Ayrıca Conquest of the City hümanizm ve aksiyon sahnelerinden oluşacak olan; ailesi tarafından reddedilmiş ve kara cemiyetlere katılmış Baek Mireu’nun kendisini genç yaşta terk ettiği için ailesine olan kızgınlığının anlatılacağı bir dizidir.

Conquest of the City’de Kim Hyun Joong geçip giden zorluklarla ailesi olmadan yabani bir şekilde yaşayan ancak; aşk söz konusu olduğunda yumuşak kalpli bir adam olan Baek Mireu’yu canlandıracak. Daha önce Kim Hyun Joong oynadığı dizide yumuşak ve mükemmel karakterini göstermişti ancak bu sefer 180 derece değişerek; erkeksi ve sert bir karakteri canlandırarak daha fazla dikkat çekecektir.

Key East’in temsilcisinin söylediğine göre: “Bir çok yerel ve uluslararası fan Kim Hyun Joong’un geri dönüş dizisini bekliyor ve Kim Hyun Joong herkese daha gelişmiş yönünü göstermek için sürekli çalışıyor. O yeni bir yönü ile geri dönecek; bunun için lütfen bekleyin.”

Diğer bir taraftan Kim Hyun Joong “Kim HyunJoong’s Fanmeeting Tour 2012″yi bu Mayıs ayında Singapur, Hong Kong, Tayvan, Çin ve sırasıyla diğer ülkelerde Asya çevresindeki hayranlarıyla buluşmak için başlatacak.

Çeviri: LeeHeeGi

—————–

English

Talented singer-actor Kim HyunJoong will be making his drama comeback soon since MBC TV ‘Playful Kiss’ 2 years ago.

Kim HyunJoong will be starring in the drama ‘Conquest of the City’ which is adapted from the bestseller comic written by Shin Hyungbin. Starting from year 1996, 6 series of total of 270 issues have been sold 10 million copies and it’s one of the most popular comic series until now, garnering a lot of expectation for the drama.

Additionally, Conquest of the City will be consisting of humanism and action scenes, depicting a story about the son’s resentment towards the parents who left him when he was young and the grown-up lead character, Baek Mireu, who ruined his own family and enters the black society for his revenge.

In ‘Conquest of the City’, Kim HyunJoong will portray the character Baek Mireu who was living in the wild without parents going through all the hardships, however, when it comes to love, he is a soft-hearted man. Previously, Kim HyunJoong have shown his soft and perfect character in drama, this time, he will be changing 180 degrees into a manly rough character capturing more attention.

According to the representative of Key East, ‘Many local and overseas fans are anticipating for Kim HyunJoong’s drama comeback, Kim HyunJoong is constantly preparing to show a more developed side of him to everyone. As he will be coming back with a new side of him, please do anticipate for it.’

On the other hand, Kim HyunJoong will be kicking off his ‘Kim HyunJoong’s Fanmeeting Tour 2012′ starting this May in Singapore , Hong Kong, Taiwan, China and others consecutively to meet his fans around Asia.

Kaynak / Source

———————

Kim Hyun Joong’un oynayacağı Baek Mireu karakteri hakkında bir video.

Etiketler:

Yorumlar

  1. Ece diyor ki:

    Yeter artık uzun zamandır bekliyoruz ne olursa olsun yayınlamak zorundasınız kim hyun joong hayranlarına büyük ayıp ediyorsunuz

Yorum Yaz