Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Bir Güney Kore Uyarlaması Daha: Aşk, Ekmek ve Hayaller.

Bir Güney Kore Uyarlaması Daha Aşk, Ekmek ve Hayaller.

Bread, Love and Dreams
Bread, Love and Dreams

Yayınlandığı Kanal : KBS
Tür : Romantik
Senaryo : Kang Eun Kyung
Yönetmen : Han Joon Seo
Yayın Tarihi : 9 Haziran 2010 – 7 Ekim 2010
Bölüm Sayısı : 30
Oyuncular :
Yoon Si-yoon, Joo Won, Lee Yeong-ah, Yoo Jin, Jeon Kwang-ryeol, Jeon In-hwa
Konusu :
Kim Tak Goo , Samhwa Şirketi’nin başkanı Goo In Jong’ın oğludur ve fırın sektöründe bir efsane olmak istemektedir. Babası yetenekli olduğu için onu varisi ilan eder fakat Goo In Jong ın ailesi gayrimeşru oğul olduğu için Kim Tak Goo yu kabul etmezler. Buna rağmen kararlılığı onu fırın sektöründe bir numara olmak için sıfırdan bir başlangıç yapmasını sağlar.

Güney Kore dizisi olan Bread, Love and Dreams / King of Baking’in uyarlaması geliyor.

Show Tv’nin yeni dizilerinden biri de Güney Kore dizisi olan Bread, Love and Dreams / King of Baking, Kim Tak Goo isimli yapımdan uyarlanan; Aşk, Ekmek, Hayaller isimli dizi.

Abdullah Oğuz’un yapımcılığını üstlendiği, Kemal Uzun’un yönetiminde hazırlanan dizinin başrollerinde, Müjde Ar ve Berna Laçin gibi uzun zamandır ekranda görmediğimiz iki oyuncunun yanı sıra, Sinan Tuzcu ve Burak Hakkı da yer alıyor.

Zengin bir adamın, tek hayali bir fırında çalışıp yükselmek olan gayrı meşru çocuğunun, yıllar sonra babası tarafından bulunması ve varis olarak ilan edilmesinin ardından yaşananları ekrana getiren dizi, Güney Kore’nin en sevilen ve en çok izlenen dizilerinden birinden uyarlanıyor.

Diziden bir fragman:

Etiketler:

Yorumlar

  1. zeliha diyor ki:

    bunu da diğerleri gibi batırırlar mı acaba merak konusu :( ( reyting uğruna dizileri ne hale getirdiler :( ((

  2. susan diyor ki:

    Bence kore versiyoru kadar guzel olmayacaktir. Kore dizileri tadinda birakiliyor, turk dizileri ise reyting icin gereksiz yere uzatildikca uzatiliyor.

  3. sevgi diyor ki:

    bizim dizilerin bölüm süresi iki saate yakın oluyor.nasıl olacak ki.boş gereksiz sahneler koymasalar.üstelik bu dizi için daha genç oyuncular iyi olurdu diye düşünüyorum

Yorum Yaz