Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Answer to 1997 ‘Reply 1997′ Dizisinin İkinci Sezonu Geliyor!

Answer to 1997 'Reply 1997' Dizisinin İkinci Sezonu Geliyor!

Answer to 1997 ‘Reply 1997′ Dizisinin İkinci Sezonu Geliyor!

tvN kanalında yayınlanan 2012 yılının bomba dizisi ‘Reply 1997′ nin ikinci sezonunun çekilmesi planlanıyor. Mart ayı başından beri dizinin 2. sezonu için çalışmaların yapıldığı ortaya çıktı.

tvN kanalının çalışanlarından biri Newsen’e şu açıklamaları yaptı; “Şimdilerde >Reply 1997Reply 1997< dizisinin bu sezonunda yönetmen Shin Woo Hoo ve senarist Lee Woo Jung ile çalışılacak. Tüm ekip uykusuz çok yorucu günler geçiriyoruz. Hepimiz 2. sezon için çok heyecanlıyız, kimseyi hayal kırıklığına uğratmamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

Ayrıca tvN çalışanının verdiği bilgilere göre bu yıl dizinin adında Reply kelimesinin yanında “1997″ olmayacak. Ama yine geçmiş yılları temel alan bir dizi olacak.

tvN kanalında yayınlanan ‘Reply 1997′ geçen yıl temmuz ayında yayınlanmaya başlamış, kabl olu bir kanalda olmasına rağmen %6 reyting oranını aşarak büyük beğeni toplamıştı.

“Reply 1997″ idol grupların ilk dönemini oluşturan H.O.T. ve Sechskies şarkılarıyla harmanlanmış, o grupların müziğinin gençlik üzerindeki etkilerine yoğunlaşmıştı.

*İkinci sezon ile ilgili diğer haber*

Dizinin 2. sezonunun duyurulmasından sonra konusuna dair dedikodular çıkmaya başladı bile. Dizinin konusunun basketbol eksenli olacağına dair dedikodu üzerine tvN kanalı şu açıklamayı yaptı; “Henüz hiçbir şey kesin değil. Şimdilerde “Reply 1997″ ekibi çalışanları ikinci sezon için eskilere dair bilgi toplama sürecinde. Basketbola dair verilerde toplanmış durumda. Dizi ekibi 90lı yıllarda spor ve kültüre dair insanların yaşadıklarını, anılarını derliyor. Basketbol yıldızlarının resmi fan klüpleri üyeleriyle de görüşmeler yapıldı” dedi.

tvN kanalı ayrıca; “Şu anda 2. sezonun konusuna dair bir şeyler söylemek mümkün değil. 90lı yıllardan çeşitli şarkılar, filmler, diziler, spor programları inceleniyor. Dizi ekibinin nasıl bir konu seçeceği meçhul. İnsanlar basketbol eksenli bir dizi olacak diyor fakat 2. sezona dair konu kesinleşmiş değil.” açıklamasını yaptı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz